Direktori Pegawai

Nur Adilla binti Daut

Ketua Seksyen Khidmat Pengurusan
M41
  • nuradilla@melaka.gov.my
  • 5011

Hazlina binti Mohamad

Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi
N40
  • 5035

Noliza binti Madel

Penolong Pegawai Tadbir Tertinggi
N36
  • noliza@melaka.gov.my
  • 5013

Mohd Rizal bin Ismail

Penolong Pegawai Tadbir
N29
  • rizal@melaka.gov.my
  • 5035

Annabella Binti Abu Samah

Setiausaha Pejabat
N29
  • annabella@melaka.gov.my
  • 5001

Fauziah binti Yusof

Pembantu Tadbir (Kewangan)
W22
  • fauziah.y@melaka.gov.my
  • 5025

Noor Azima binti Yahya

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
N22
  • noor.azima@melaka.gov.my
  • 5024

Nor Azura binti Zainal

Pembantu Tadbir Kewangan
W22
  • norazura.z@melaka.gov.my
  • 5032

Norazura binti Abu

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
N22 (KUP)
  • nor.azura@melaka.gov.my
  • 5031

Nor Hidayah binti Ibrahim

Penolong Akauntan
W29 (KUP)
  • hidayahibrahim@melaka.gov.my
  • 5032

Marlinda binti Mohamed

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
N22 (KUP)
  • marlinda@melaka.gov.my
  • 5032

Noor Huda binti Husin

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
N22 (KUP)
  • noorhuda@melaka.gov.my
  • 5032

Siti Subaidah binti Ab Rahman

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
N22
  • s.subaidah@melaka.gov.my
  • 5032

Jasmani bin Md. Nor

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
N22 (KUP)
  • jasmani@melaka.gov.my
  • 5031

Mizan bin Jantan

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
N22 (KUP)
  • mizanjantan@melaka.gov.my
  • 5031

Noorwahidah binti Zakaria

Pegawai Khidmat Pelanggan
N19
  • wahidah@melaka.gov.my
  • 5048

Md Aris bin Abdullah

Pembantu Operasi
N14
  • mdaris@melaka.gov.my
  • 5031

Idil Husra bin Mohd Yazid

Pemandu Kenderaan
H14
  • idil@melaka.gov.my
  • 5031

Hafez bin Ibrahim

Pembantu Operasi
N11
  • hafez@melaka.gov.my
  • 5032

Muhammad Shahuri bin Muhamad Khirudin

Pembantu Am Pejabat
N11
  • shahuri@melaka.gov.my
  • 5032

Muhamad Azizi bin Harun

Pemandu Kenderaan
H11
  • aziziharun@melaka.gov.my
  • 5032

Muhammad Zubir bin Abd Ghafar

Pemandu Kenderaan
H11
  • zubir@melaka.gov.my
  • 5032
Theme Color
Reset Color
Font Resizer